Wyszukaj

Kontakt

+48 888-512-512

 

e-mail: info@sorana.pl

Dodatkowe informacje

PayU - płatności internetowe

 

 

 

CENNIK DOSTAWY

Polecamy

 /></a></p> <p><span style=

Nr konta

71 2490 0005 0000 4510 4177 5026

Sidolux Expert do mycia drewna 750ml

PŁYNY DO PODŁÓG » Specjalistyczne

Cena:11.40zl
masz pytania?

Drewniane podłogi potrzebują szczególnej pielęgnacji, by zachowały swoje piękno i urok przez długie lata. Dlatego też stworzyliśmy Sidolux Expert do mycia drewna. Z jego pomocą łatwo i bezpiecznie usuniesz z drewnianych powierzchni brud, a po jego zastosowaniu w domu będzie unosił się wspaniały i świeży zapach.

 

Sekretem produktu jest specjalna receptura. Oparta jest ona na systemie Clean&Perfect. Tę unikalną formułę tworzą idealnie dobrane składniki, sprawiające, że brud usuwany jest skutecznie, bez zacieków i smug.  Sama czynność mycia jest dużo łatwiejsza. W preparacie zastosowano specjalne związki silikonowe. Mają one za zadanie ułatwić rozprowadzenia produktu po powierzchni.


Podczas systematycznej pielęgnacji drewnianych podłóg, można łatwo je zniszczyć poprzez nadmiar wilgoci. Korzystając z Sidolux Expert do drewna nie musisz się o to obawiać. Preparat zawiera specjalne woski, które chronią powierzchnie przed wpływem wody i powstałymi w skutek jej działania wybrzuszeniami oraz wypaczeniami.


Właściwości produktu:
- doskonale myje i czyści
- łatwo rozprowadza się po powierzchni;
- chroni podłogę przed negatywnym wpływem wilgoci.


Sposób zastosowania:
Wlej 2 nakrętki płynu do 5 litrów. Tak sporządzonym roztworem przemyj powierzchnię, za pomocą mopa lub szmatki, uważając by jej nie przemoczyć.